Dodaj do Facebooka!

Porządek nabożeństw

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.02.2019
6.30. Niedzielne nabożeństwo do Dzieciątka Jezus
7.00. Za ++ braci Józefa i Jana Kajzar – 498
8.30. Niedzielne nabożeństwo do Dzieciątka Jezus
9.00. Za + ojca Jana Dragon, rodziców Jadwigę i Józefa Suszka + brata Józefa i ciocię – 541
10.00. ZAPASIEKI: Za + Pawła i Annę Kawulok – 250
11.15. Za + Franciszka Czepczor od kolegów leśnych Urbaczka i Haratyk
18.00. Za + Franciszka Baraniok od żony i synów z Malinki

PONIEDZIAŁEK – 18.02.
8.00. Dziękczynna rodziny Walica

WTOREK – 19.02.
18.00. Za + Daniela Ligocki w I rocznicę śmierci

ŚRODA – 20.02.
8.00. Za ++ Marię, Jana Łabaj ++ dziadków – 509

CZWARTEK – 21.02.
18.00. O bł. Boże i dary Ducha Św. w rodzinie – 33

PIĄTEK – 22.02.
18.00. Za + syna Antoniego, całą ++ rodzinę Urbaczka, Zawada, dusze w czyśćcu cierpiące

SOBOTA – 23.02.
18.00. Za ++ z rodziny Juroszek, Urbaczka – 542
          (Chrzest dziecka: Emilia Łabaj)

VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.02.2019
6.30. Niedzielne nabożeństwo do Dzieciątka Jezus
7.00. Za + Stanisława Jałowiczor od firmy blacharsko – dekarskiej Łabaj
8.30. Niedzielne nabożeństwo do Dzieciątka Jezus
9.00. Za + Franciszka Zogata od rodziny Stuchlik, Sikora i Heczko
10.00. ZAPASIEKI: Za ++ rodziców z obu stron Łabaj, Czepczor i + brata Jana Czepczor – 556
11.15. Za + Franciszka Czepczor od rodziny Wawrzacz
18.00. Za ++ rodziców Andrzeja i Marię Ligocki w 18 rocznicę śmierci + siostrę Marię Ligocki oraz męża Alojzego Haratyk i + brata Jana – 379

PONIEDZIAŁEK – 25.02.
7.00. Za ++ ojców z obu stron – 57

WTOREK – 26.02.
18.00. 1. Za ++ rodziców Jadwigę, Jerzego, Jana Bojko, Elżbietę i Michała Rucki – 486
          2. Za ++ chrzestnych Annę Wawrzacz i Józefa Bieniek – 900

ŚRODA – 27.02.
7.00. 1. Za + Annę Golik ++ rodziców Marię i Jana Golik i Annę, Jana Jałowiczor – 535
        2. Za + Stanisława Motyka od rodziny Kajzar, Rucki i Waszut

CZWARTEK – 28.02.
18.00. 1. Za ++ rodziców Kaczmarzyk, Dragon + siostrę Bernadettę – 467
          2. Za ++ dziadków i mamę - 416

I PIĄTEK – 01.03.
8.00. Za dusze w czyśćcu cierpiące
        (po Mszy św. nabożeństwo ku czci NSPJ)
18.00. Za dusze w czyśćcu cierpiące
          (po Mszy św. nabożeństwo ku czci NSPJ)

I SOBOTA – 02.03.
7.30. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP
8.00. Za + Zuzannę Wyszyńską od rodziny Michałek i Zowada
18.00. 1. Za + Zuzannę Solawa od sąsiadów z Gronia
          2. Za + syna Andrzeja i męża Stanisława Jałowiczor – 673

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.03.2019
6.30. Niedzielne nabożeństwo do Dzieciątka Jezus
7.00. Za ++ rodziców Stefanię i Stanisława Juroszek ++ dziadków Baraniok i Juroszek ++ teściów – 362
8.30. Niedzielne nabożeństwo do Dzieciątka Jezus
9.00. Za ++ rodziców Ewę i Pawła Czepczor + brata Józefa ++ z rodziny Czepczor – 126
10.00. ZAPASIEKI: Za + męża Jana Gorzołka w 10 rocznicę śmierci – 223
11.15. Za ++ Józefa Kawulok, Annę i Józefa Haratyk i ++ dziadków – 181
18.00. 1. Za + Franciszka Baraniok od rocznika 1966
          2. Za + Stanisława Motyka od rodziny Kubaszczyk i Gazur