Dodaj do Facebooka!

900   Za † Antoniego Kawulok w 1 rocznicę śmierci

1000   ZAPASIEKI: Za † ojca Józefa Legierskiego w 1 rocznicę śmierci

1115  W intencji górników, emerytów, † górników oraz ich rodzin

1800 Za †† syna Jerzego Solawa, wnuczkę Natalię Legierską, rodziców z obu stron, Zuzannę Józefa Solawa, Annę i Antoniego Krężelok, siostrę Genowefę Legierską

Poza Parafią: Za † Jerzego Gburek od przyjaciół Piotra z Rady Gminy Istebna (ks. Tadeusz Michałek)

Poza Parafią: Za † Franciszka Małyjurek od kuzyna Stanisława z rodziną Solawa (ks. Karol Lubowiecki)

PONIEDZIAŁEK – 05.12

700     Za ††  Annę Pawła Kawulok, Marię Michała Kawulok, Jadwigę Małyjurek - 53

Poza Parafią: Za † Józefa Małyjurek od rodzin Juroszek, Ligocki z Andziołówki (ks. Robert Samsel)

Poza Parafią: Za † Zuzannę Czepczor od wnuków spod Soliska z rodzinami i prawnukami (ks. Karol Lubowiecki)

Poza Parafią: Za † Bolesława Stuchlik od rodziny Czepczor (o. Ignacy Winiarski)

WTOREK – 06.12

1700 Za †† dziadków Polok, Golik, Jana i Teodezję Polok oraz chrzestnego Jana Golik - 710

Poza Parafią: Za † Antoniego Kawulok od Józka i Haliny Czepczor  (ks. Robert Samsel)

Poza Parafią: Za † Jana Probosz od Zarządu i Rady Nadzorczej Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopska „Gronie Istebna” (ks. Karol Lubowiecki)

Poza Parafią: Za † Zdzisława Kawulok od rodziny Dragon 541  (ks. Sławomir Kołata)

Poza Parafią: Za † Jana Czepczor od rodziny Łacek, Urbaczka (o. Ignacy Winiarski)

ŚRODA – 07.12

700   Za † męża Jana Bojko – 605

Poza Parafią: Za † Jana Szkawran od Zofii i Jana Sądej z Jastrzębia Zdroju (ks. Robert Samsel)

Poza Parafią: Za † Leszka Michała Matuszny od siostrzeńca Staszka z żoną i dziećmi (ks. Karol Lubowiecki)

Poza Parafią: Za † Annę Łabaj od brata Józefa z żoną (ks. Sławomir Kołata)

Poza Parafią: Za † Helenę Motyka od rodziny Kubalok z Istebnej (o. Ignacy Winiarski)

CZWARTEK – 08.12 UROCZYSTOŚĆ NIEPOKOLANEGO POCZĘCIA NMP

700  Za † mamę Annę Golik i dziadków z obu stron - 835

1600 Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie

1700 Za † męża Józefa, syna Krzysztofa, brata Pawła, rodziców i teściów - 745

Poza Parafią: Za † Jana Ligockiego od Adrianny i Tomasza Czernieckich (ks. Sławomir Kołata)

PIĄTEK – 09.12

1700 † dziadków, chrzestnych z rodziny - 397

Poza Parafią: Za † Zuzannę Małyjurek od rodziny Bartosiewicz, Głusek, Rubys (ks. Karol Lubowiecki)

Poza Parafią: Za † Władysława Worek od brata Franciszka (ks. Sławomir Kołata)

SOBOTA – 10.12

1700 Za †† dziadków z obu stron - 1000

Poza Parafią: Za † Franciszka Wacławek od rodziny Kawulok z nr 53 (ks. Robert Samsel)

Poza Parafią: Za † Bolesława Michała Kaczmarzyk od sąsiadów Małyjurek i Kuśnierz (ks. Karol Lubowiecki)

TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU – 11.12

700   Za † Jana Probosz w 1 rocznicę śmierci - 336

900   Dziękczynna w intencji Sylwestra Zogaty z okazji 40 urodzin oraz w intencji 15 rocznicy ślubu Barbary i Sylwestra - 600

1000   ZAPASIEKI: Za † męża Józefa Haratyk w rocznicę śmierci, z rodziny - 169

1115  Za ††  męża Jana Jałowiczor, rodziców, dziadków z obu stron, Annę Nowak i jej męża, brata Władysława Worek

Roczek: Marcel Łukasz Juroszek

1800 Za † Józefa Polok, Leokadię Polok, Jadwigę i Zygmunta Kalenik, Jana Kubicę -590

Poza Parafią: Za † Antoniego Kawulok od córki Elżbiety z mężem Grzegorzem (ks. Karol Lubowiecki)