Dodaj do Facebooka!

​​

Dzisiaj Pan Jezus przypomina nam, że przyjdzie drugi raz na ziemię. Prosimy Cię, Panie, abyśmy byli zawsze przygotowani na spotkanie z Tobą: dzisiaj w Komunii świętej, w chwili naszej śmierci i na końcu świata.

Rodziny z dziećmi zapraszamy na Msze święte niedzielne na godzinę 9.00.

Ks. Biskup Ordynariusz zaprasza na uroczystości ku czci św. Maksymiliana, patrona naszej diecezji, które odbędą się 14 sierpnia o 8.30 w kościele św. Maksymiliana w Oświęcimiu. W tym dniu modlimy się w intencji całej naszej diecezji.

Dziękuję za podejmowaną przez Parafian i Gości regularną spowiedź oraz za ciągłą modlitwę za kapłanów żywych i zmarłych oraz o powołania. Dziękuję za troskę fizyczną i duchową o starszych i chorych podejmowaną przez Was codziennie. Bóg zapłać.

W piątek i sobotę została wymieniona część okien w wieży i na chórze kościoła. Dziękuję grupie Parafian, która posprzątała kościół, abyśmy mogli swobodnie pomodlić się w niedzielę.

W tym tygodniu:
a) w poniedziałek św. Dominika
b) we wtorek św. Teresy Benedykty od Krzyża
c) w środę św. Wawrzyńca
d) w czwartek św. Klary

Składka dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej diecezji.

Przed kościołem Gość Niedzielny i Niedziela.

Bóg zapłać za składane ofiary !