Dodaj do Facebooka!

21.07.2019  28.07.2019

Jezus gromadzi nas przy ołtarzu, naucza nas oraz umacnia. Nieraz jesteśmy bardzo zajęci i ledwo nadążamy wszystko zrobić. Jezus jednak wskazuje, że nasze codzienne niepokoje nie są najważniejsze. Nie pozwólmy żeby przesłoniły nam duchowe życie, osobistą relację z Panem Bogiem. Zatrzymajmy się na chwilę i powierzmy nasze zmartwienia Jezusowi. Wsłuchajmy się w Jego słowa, które kieruje do każdego z nas.

Składka dzisiejsza przeznaczona jest na Diecezjalny Dom Duszpasterski w Andrychowie

Liturgiczne obchody tygodnia:
• w poniedziałek, 22.07, święto Św. Marii Magdaleny;
• we wtorek, 23.07, święto Św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy;
• w środę, 24.07, święto Św. Kingi, dziewicy;
• w czwartek, 25.07, święto Św. Jakuba apostoła;
• w piątek, 26.07, wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP;

Dzisiaj po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie samochodów i innych pojazdów mechanicznych, oraz wszystkich kierujących tymi pojazdami, którym patronuje Św. Krzysztof. Poświęcenie pojazdów odbędzie się na parkingu kościelnym.

Raz jeszcze Bóg Zapłać za składane dzisiaj ofiary.