Dodaj do Facebooka!

Ogłoszenia Parafialne

Dziś jest 28 niedziela zwykła. Wdzięczność nie jest sprawą oczywistą. Wypływa z przekonania, że to, kim jesteśmy i co posiadamy, stanowi ostatecznie kategorię daru. Poczucie wdzięczności, zwłaszcza względem Boga, jest poszukiwaną cnotą, ona uszlachetnia człowieka. Dlatego w niedzielę gromadzimy się, aby w łączności z Jezusem Chrystusem oddawać chwałę Bogu, by Mu dziękować za Jego zbawcze działanie w świecie i w każdym z nas.

Składka, jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła i naszej Parafii. Przed kościołem do puszek zbierana jest składka na fundusz stypendialny.

Liturgiczne obchody tygodnia:

• we wtorek – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła. Jest to zarazem Dzień Dziecka utraconego,
  • w środę – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika,
  • w czwartek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika,
  • w piątek – święto św. Łukasza Ewangelisty. W tym dniu modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca.

Trwa miesiąc październik – miesiąc różańcowy. Serdecznie zapraszamy naszych Parafian, młodzież i dzieci do udziału w nabożeństwach różańcowych w naszym kościele.

W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie można nabyć Kalendarz Rolników w cenie 24 złotych oraz kalendarze katolickie w cenie 1,50 złoty.

Oazę młodzieżową zapraszamy w piątek na mszę świętą o godzinie 18:00, po niej spotkanie formacyjne w salce pod probostwem.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o godzinie 1500.

Spotkanie scholi parafialnej w sobotę o godzinie 1600w kościele.

Bóg zapłać za składane ofiary.