Dodaj do Facebooka!

​​

Panie Jezu, dziękujemy za przypomnienie nam, że nie wystarczy być ochrzczonym, katolikiem, aby być zbawionym. Dziękujemy, że przypominasz o potrzebie nawrócenia, czyli zmianie myślenia na Twoje, ewangeliczne...

Roraty w poniedziałki i środy o godz. 7.00, we wtorki, czwartki i piątki o 17.00.

We wtorek wspominamy św. biskupa Mikołaja. Zapraszam dzieci na spotkanie z nim.

Kandydatów do bierzmowania z grupy „A” zapraszam na spotkanie w środę na godz. 18.30.

Dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pana Jezusa po raz pierwszy w Komunii Świętej i Dzieci Maryi oraz ich Rodziców zapraszam na Mszę z obrzędem wręczenia Cudownego Medalika w czwartek w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP na godz. 17.00. W czwartkową Uroczystość dodatkowa Msza o 7.00, a o 12.00 Godzina Łaski.

Opłatki i świece Caritas można dziś nabyć w salce pod plebanią. Dziękuję Paniom, które zajmują się koordynacją.

Rada Rodziców SP nr 1 w Jaworzynce serdecznie dziękuje Wszystkim za zakup ciast i wsparcie sfinansowania kosztów leczenia i rehabilitacji p. Jacka Suszki – męża nauczycielki SP nr 1 w Jaworzynce.

Przed kościołem prasa katolicka.

Bóg zapłać za składane ofiary !