Dodaj do Facebooka!

17.12.2017 – 24.12.2017

Radosny klimat trzeciej niedzieli adwentu ma swoje źródło w bliskiej obecności Pana! To doświadczenie należy przekazywać dalej dzieląc się radością z innymi, aby w chwilach pełnych troski i niepokoju dodawać otuchy i przywracać nadzieję. Radujmy się z faktu, że Pan jest obecny pośród nas!

Składka dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła i parafii.

Zachęcamy wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w Mszach św. roratnich w poniedziałek i w środę o godz. 7.00 a we wtorek, czwartek i piątek o godz. 17.00.

Zakończenie rorat w piątek o godzinie 17.00, po Mszy św. dekoracja kościoła i stajenki. Zapraszamy Akcję Katolicka, Radę Parafialną oraz wszystkich chętnych do pomocy.

Spotkanie wigilijne Oazy w piątek po wieczornej Mszy św. – serdecznie zapraszamy młodzież.

Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 9.00 – obecność obowiązkowa.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.00. serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.

Zachęcamy naszych Parafian do skorzystania ze Spowiedzi Świętej przed Świętami Bożego Narodzenia w tygodniu pół godziny przed Mszą św. oraz w sobotę od godziny 16.30, a także po Mszy św. wieczornej od godziny 19.00 do 20.00. Od 14.00 do 15.00 spowiedź w niedzielę.

Pasterka w najbliższą niedzielę o 22.00.

W salce katechetycznej można nabywać opłatki na stół wigilijny i przypominamy, że do dzisiejszej niedzieli można składać w salce dary do paczek żywnościowych dla Parafian potrzebujących. Można też na ten cel złożyć ofiarę do skarbonki św. Antoniego pod chórem.

Raz jeszcze Bóg Zapłać za składane dzisiaj ofiary.