Dodaj do Facebooka!

16.09.2018 – 23.09.2018

Dziś przypada 24 niedziela zwykła. Każda niedziela jest – jak mawiają Ojcowie Kościoła – małą Wielkanocą. Dlatego jesteśmy zaproszeni na wspólne sprawowanie Eucharystii. Jako wspólnota Kościoła jesteśmy powołani do pójścia zwycięską drogą Zmartwychwstałego, z całym bagażem codziennych trosk i kłopotów.
Dziękujemy dziś Panu Bogu za Jego opatrzność nad naszą Parafią, obchodząc dożynki. Prośmy w tej Eucharystii, aby nigdy nie zabrakło chleba i miłości w naszych rodzinach.

Składka przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski JP 2 w Krakowie. Przed
kościołem do koszyków możemy wesprzeć diecezjalne radio Anioł Beskidów.

Liturgiczne obchody tygodnia:
• we wtorek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, Patrona Polski
• w czwartek – wspomnienie Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
• w piątek – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

Zbiórka ministrantów we wtorek po wieczornej Mszy św, a lektorów w czwartek po wieczornej Mszy św. Obecność obowiązkowa.

W piątek na Mszę św. wieczorną zapraszamy rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej. Po Mszy św. I spotkanie formacyjne. Obecność obowiązkowa.

Spotkanie Oazy w piątek  po wieczornej Mszy św.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.00.

Raz jeszcze Bóg Zapłać za składane dzisiaj ofiary.