Dodaj do Facebooka!

20.05.2018 – 27.05.2018

Dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha Świętego — święto umocnienia Kościoła, święto jedności wszystkich ochrzczonych. I my zgromadzeni w jedno przez Ducha Świętego wychwalamy Boga za całe dzieło zbawienia i dziękujemy za Kościół, który napełniony Duchem Świętym, prowadzi nas do pełni miłości i prawdy. Prośmy Boga, by oczyścił nasze serca ogniem Ducha Świętego i uczynił nas swoją świątynią, byśmy byli znakiem jedności całego świata.

Składka przeznaczona jest na budowę Domu Księży Emerytów w Andrychowie.

Liturgiczne obchody tygodnia:
• w poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła, składka tego dnia jest przeznaczona na Dom Matki i Dziecka
• w czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
• w sobotę – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera. W tym dniu modlimy się za wszystkie matki z okazji ich święta. O godz. 10.00 w kościele katedralnym św. Mikołaja w Bielsku – Białej, Ksiądz Biskup Ordynariusz udzieli diakonom naszej diecezji święceń prezbiteratu. Kandydatów do święceń polecamy Panu Bogu w modlitwie.

Dziękujemy Siostrom Szarytkom od św. Wincentego a Paulo za ich dzisiejsze świadectwo i wspólną modlitwę.

Spotkanie Oazy w piątek po wieczornej Mszy św.

Zbiórka Służby liturgicznej w sobotę o godz. 9.00. Obecność obowiązkowa.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.

W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie w kościele pielgrzymów wyjeżdżających do Włoch. Bardzo prosimy o obecność. W tym dniu wpłacamy resztę kwoty na pielgrzymkę oraz zostaną przekazane ważne informacje dotyczące naszego wyjazdu.

Raz jeszcze Bóg Zapłać za składane dzisiaj ofiary.