Dodaj do Facebooka!

21.04.2019 - 28.04.2019

Trwamy w Oktawie świąt Wielkanocnych

22 kwietnia w oktawie Wielkanocy (Poniedziałek Wielkanocny) składka przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Ze względu na czas oktawy Wielkanocy, przypadająca dnia 23 kwietnia uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, zostaje przeniesiona na poniedziałek 29 kwietnia.

25 kwietnia, w czwartek – msza o godzinie 8.00 ze względu na Konwent Wielkanocny

26 kwietnia, piątek – dzień otwarty Przedszkola Terapeutycznego, w godzinach od 15.00 – 18.00 (informacje na plakacie)

27 kwiecień, sobota 16.00 – pierwsza próba dzieci przed Komunią Świętą, 17.00 – pierwsza spowiedź dzieci - obecność obowiązkowa

W przyszłą niedzielę 28 kwietnia rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Jest to zarazem święto parafialne Caritas. W tym dniu składka przeznaczona jest na cele charytatywne.

Raz jeszcze Bóg Zapłać za składane dzisiaj ofiary.