Dodaj do Facebooka!

youtube

Ogłoszenia Parafialne

 

 

 

 

 

 

Witam w naszej parafii ks. Macieja Korneckiego, który poprowadzi rekolekcje dla uczniów szkół podstawowych. Proszę o modlitwę w intencji naszych dzieci i ks. Maćka. Dziękuję Dyrekcji szkół oraz Nauczycielom za życzliwość i pomoc. Plan rekolekcji został przekazany dzieciom w szkołach, znajduje się również pod chórem i w gablocie.

 

Msze święte wieczorne od tego tygodnia będą odprawiane na Groniu o godz. 18.00, na Zapasiekach o 17.00, Drogi Krzyżowe na Groniu o 17.00, na Zapasiekach o 16.00.

 

Kandydatów do bierzmowania i ich Rodziców zapraszam na spotkanie w środę na 18.30 do kościoła.

 

Przedświąteczna wizyta Pana Jezusa u chorych i starszych parafian w sobotę od 9.00. Osoby niezapisane na stałą listę proszę o zgłaszanie w zakrystii lub telefonicznie.

 

Wspólnota Dzieci Maryi w przyszłą niedzielę będzie rozprowadzała własnoręcznie wykonane palmy.

 

Możliwość spowiedzi przed Świętami codziennie przed Mszami. Proszę o korzystanie ze spowiedzi wcześniej, aby uniknąć kolejek w Wielkim Tygodniu.

 

Zaproszenia:

  • Młodzież oazowa zaprasza młodych ludzi na Drogę Krzyżową. Rozpoczęcie w najbliższy piątek o 19.30 na początku drogi na Szeroki. Prosimy o zabranie ze sobą świec i latarek.
  • Pani Sołtys do wspólnej modlitwy przy pomniku św. Jana Pawła II na Ochodzitej 2 kwietnia na 20.00.
  • Wspólnota Ogień Boży na plenerową Drogę Krzyżową z kaplicy na Zapasikach do kościoła w Koniakowie w Wielki Poniedziałek na 17.00.
  • Zespół Regionalny Istebna na III Beskidzkie Misterium w Wielki Wtorek na godz. 18:45 do naszego kościoła.
  • Oaza Rodzin małżeństwa z rodzinami na wyjazd do Szczyrku.

Szczegóły na temat wydarzeń w gablocie.

 

Osoby, które chciałyby podjąć 9-cio miesięczną modlitwę w intencji dziecka nienarodzonego zagrożonego zabiciem i jego rodziców lub modlić się za dzieci, którym wyprosili już życie i ich rodziców, zapraszam do stolika pod chórem. Można wpisać się na listę i zabrać ulotki.

 

Baranki wielkanocne możemy zakupić po Mszach świętych w salce pod probostwem. Dochód przeznaczamy dla potrzebujących z naszej parafii. Dziękuję Paniom za pomoc w rozprowadzaniu.

 

Przed kościołem prasa katolicka. Możemy również zakupić dodatek Gościa na temat znaków męki Pana Jezusa.

 

 

Bóg zapłać za składane ofiary !