Dodaj do Facebooka!

15.10.2017 – 22.10.2017

Dziś 28 niedziela zwykła. Bóg przygotował nam ucztę, która jest zapowiedzią uczty mesjańskiej — zapowiedzią zbawienia. Wszyscy zostaliśmy zaproszeni na tę ucztę. Przychodzimy więc w niedzielę, by stanąć przed ołtarzem Pana i przygotować się na wieczne spotkanie z Nim tam, gdzie raz na zawsze zostanie zniszczona śmierć i grzech.

Składka dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby naszego kościoła i parafii.

Liturgiczne obchody tygodnia:
- w poniedziałek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej,
- we wtorek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego,
- w środę – święto Św. Łukasza Ewangelisty,
- w piątek – wspomnienie św. Jana Kantego, patrona naszej diecezji,
- w sobotę – wspomnienie bł. Jakuba Strzemię.

W każdy piątek Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży ze specjalnym kazaniem dla naszych uczniów.

Spotkanie formacyjne Oazy w piątek po wieczornej Mszy Św. – serdecznie zapraszamy młodzież.

Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 9.00 – obecność obowiązkowa.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.00. serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.

Za tydzień 22 października w niedzielę przypada Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień Misyjny. Modlimy się w intencjach misyjnych Kościoła. Składkę przeznaczymy na cele misyjne.

Raz jeszcze Bóg Zapłać za składane dzisiaj ofiary.