Dodaj do Facebooka!

13.08.2017 – 20.08.2017

Dziś przypada 19 niedziela zwykła. Słyszymy w swoim życiu wezwanie, aby stanąć wobec Pana i trwać w Jego obecności. Dlatego gromadzimy się na sprawowaniu liturgii eucharystycznej, by w milczeniu i skupieniu doświadczyć daru wzajemnego spotkania. Z uwagą pragniemy wsłuchiwać się w Jego słowo oraz przyjąć zaproszenie do zjednoczenia z Jezusem w Komunii Świętej.

Składka dzisiejsza jak w każdą drugą niedzielę miesiąca
przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła i naszej parafii.

Liturgiczne obchody tygodnia:
- w poniedziałek, 14 sierpnia – uroczystość Św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika, Patrona naszego Kościoła partykularnego. Modlimy się w intencji całej diecezji oraz polecamy Bogu biskupów, prezbiterów, diakonów oraz ich duszpasterską posługę.
- we wtorek, 15 sierpnia – uroczystość Wniebowzięcia NMP. W tym dniu składka przeznaczona jest na budowę Domu Księży Emerytów w Andrychowie.
- w czwartek, 17 sierpnia – wspomnienie Św. Jacka, prezbitera
- w piątek, 18 sierpnia – czcimy Boże Miłosierdzie z racji trzeciego piątku miesiąca

Raz jeszcze Bóg Zapłać za składane dzisiaj ofiary.