Dodaj do Facebooka!

16.12.2018 – 23.12.2018

Od wieków trzecia niedziela adwentu nazywa się Gaudete. Dzisiaj owo wezwanie do radości skierowane jest do każdego człowieka. Duch radości i pokoju może być fundamentem naszego życia we wszystkich codziennych troskach i kłopotach.

Witamy wśród nas ks. prałata Franciszka Resiaka naszego byłego proboszcza, który wygłosi dziś do nas Słowo Boże. Cieszymy się jego obecnością wśród nas i modlimy się za niego do Boga, prosząc o potrzebne łaski a nade wszystko o zdrowie.

Składka przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła i parafii.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na Msze św. roratnie w naszym kościele.

Dekoracja kościoła (stajenka i choinki) odbędzie się w piątek 21.12. po Mszy św. wieczornej (około godz. 19.00). Zapraszamy serdecznie Akcję Katolicką, Radę Parafialną oraz innych chętnych. Członkowie Rady i Akcji w trakcie dekorowania kościoła zabiorą również paczki żywnościowe dla osób potrzebujących. Przypominamy wszystkim Parafianom, że można składać na probostwie artykuły żywnościowych dla osób potrzebujących.

Przedświąteczne odwiedziny chorych 22.12 (w sobotę) od godz. 9.00. Nowych chorych zgłaszamy w zakrystii.

Opłatki i świece na stół wigilijny są do nabycia w salce pod probostwem.

Raz jeszcze Bóg Zapłać za składane dzisiaj ofiary.